SAĞLIK SEKTÖRÜNE 4.MEZUNLARIMIZI UĞURLADIK

SAĞLIK SEKTÖRÜNE 4.MEZUNLARIMIZI UĞURLADIK

Özel 14 Mart Okulları olarak 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılını mutlu ve başarılı bir şekilde bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Her yıl coşkulu bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Mezuniyet Törenimizi ülkemiz genelinde yaşanan salgın sebebiyle gerçekleştirememiş olsak da başarıya ortak olmak için tüm mezunlarımızın  adına temsilen okul birincimiz Sinem Dutlu’ya kampüsümüzde plaket takdim ve tebrik töreni gerçekleştirdik.Bu süreçte desteğini hep yanımızda hissettiğimiz Sayın Kurucumuz Sadettin Çekmegil öğrencimize plaketini takdim ederken; ‘’ İnsanı büyük yapan azim ve sabırdır, sizler azmedip başardınız.Biliriz ki mutlak surette bir başarı sağlam temeller ve modern  eğitim gerektirmektedir.Sizlere bu imkanları sunmak için bizler hep burdayız. ‘’ sözleriyle öğrencimizi tebrik etti.

14 Mart ailesi adına söz alan okul müdürümüz Hümeyra Alagöz de geçirdiğimiz bu zor günlerde 14 Mart Okulları olarak hep bir arada ve omuz omuza olmayı başardık.Yıl boyunca özveri ile çalışan öğrenci, öğretmen ve büyük destekçilerimiz siz kıymetli ailelere teşekkür eder okul birincisi olan kızımızı kutlarız diyerek konuşmasını tamamladı.

Ülkemizin  geleceği siz değerli gençlerimizin bundan sonra ki her başarısı gurur kaynağımız olacaktır.14 Mart ailesi olarak hayat boyu sağlık, saygı ve sevgi temennilerimizle.

 

Yorum Yaz

Yorumlar

Henüz bir yorum eklenmemiş ilk yorum ekleyen siz olun!